SketchUp

SketchUp’ın kullanıcı dostu ve sezgisel bir 3D modelleme yazılımı olmasının bir nedeni var: fonksiyonellik adına kullanılabilirlikten fedakarlıkta bulunmuyoruz. Çizgiler ve şekiller çizerek başlayın. Yüzeyleri itip çekerek onları 3D formlara dönüştürün. Çekiştirerek, kopyalayarak, çevirerek ve boyayarak istediğiniz her şeyi oluşturun. Eğer sadece bir kaç saat içerisinde üretken olmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

Layout ile modelleri çizimlere dönüştürün

SketchUp Pro ile birlikte gelen LayOut, model görünümlerini sayfalara eklemenizi, çizim ölçekleri seçmenizi, çizgi kalınlıklarını ayarlamanızı ve ölçüler, etiketler ve grafikler eklemenizi sağlar. SketchUp modelinizde bir değişiklik yaptığınızda, LayOut’a otomatik olarak aktarıldığını göreceksiniz. Ve zamanı geldiğinde çizimlerinizi, PDF’ler, resimler ve CAD dosyaları olarak transfer edebilirsiniz.

Kaliteli dokümanlar oluşturmaya hazır mısınız?

 

Ne isterseniz, onun için bir 3D model bulun

Neden her şeyi en baştan modelleyesinizki? İster tasarladığınız mekan için bir sandalye isterse hayvanat bahçeniz için bir gergedan olsun, dünya’nın en büyük ücretsiz 3D model kaynağı olan SketchUp’ın 3D Warehouse’u içerisinde ihtiyaç duyduğunuz neredeyse her şeyi bulabilirsiniz. Modelleri depolamak ve paylaşmak için 3D Warehouse’u kullanın. En iyi çalışmalarınızı yükleyin ve bir SketchUp efsanesi olun.