Vizyon

Yenilikçi ve geleneksel yazılım teknolojilerini temel değerlerimiz olan güvenilirlik ve süreklilik başlıkları aldında 27 yıllık tecrübenizle farklı sektörlere ortak çözümler üretmektir.

Hizmetler

2d/3d Çizim, Tasarım, Modelleme, Klasik Görselleştirme  ve Alternatif sunum teknikleri için gerekli yazılımları ve araçları sağlamak. Bu başlıklar altında danışmanlık ve eğitim hizmetleri sağlamak.


Labirent Profil

2d/3d Çizim, Modelle, Görselleştirme, Alternatif sunum ve animasyon alanlarında faaliyet gösteren Labirent Ekim 1995’de kurulmuştur. Endüstriyel tasarım, mekanik, mimarlık, iç mimarlık, reklam - video- tv prodüksiyonu konularındaki tüm fotogerçekçi sunu, mekanik simulasyon ve animasyon ihtiyaçlarına yazılım satışı ve eğitim hizmetleriyle cevap vermektedir. 1997 yılında göstermiş olduğu başarıdan ötürü Hewlett Packard tarafından “ Yılın Çözüm İş Ortağı” seçilen Labirent önde gelen birçok yazılım firmasının ilk yetkili ana dağıtıcısı ve temsilcisidir. Bunun yanısıra dünyanın en yaygın 3 boyutlu NURBS modelleme yazılımlarından Rhinoceros yazılımının Türkiye 'deki ilk Yetkili işortağıdır. Labirent, Aralık 1996 tarihinde başlamış olduğu 3dsMax ve Rhino eğitimlerini kendi bünyesindeki sınıfında başarıyla sürdürmüştür. Labirent ilk Türkçe 3dsMax kitabını hazırlayarak, 3 boyutlu grafik animasyon alanındaki ilk özgün içerikli kaynağı Türkiye pazarına kazandırmıştır.