Vizyon

Labirent,tasarım, multimedia, network ve iletişim teknolojisi alanlarındaki uzmanlığıyla, müşterilerine hedeflerine ulaşabilecekleri ve kazançlarını maksimize edebilecekleri çözümler sunar.

Hizmetler

Tasarım ve sunum ortamlarının geliştirilmesi ve eğitimi Tasarım teknoloji bakım anlaşması: tasarım ortamlarının sürekli verimli kalmasını ve teknolojik açıdan güncellenmesi sağlayan hizmetler bütünü. Hayal et- tasarla- sanal üretim – sanal pazarlama aşamalarının çeşitli iş kollarına uygulanması

Labirent Profil

Fotogerçekçi sunum ve animasyon alanlarında faaliyet gösteren Labirent Ekim 1995’de kurulmuştur. Endüstri tasarımı, mekanik, mimarlık, iç mimarlık, reklam - video- tv prodüksiyonu konularındaki tüm fotogerçekçi sunu, mekanik simulasyon ve animasyon ihtiyaçlarına yazılım satışı ve eğitim hizmetleriyle cevap vermektedir. 1997 yılında göstermiş olduğu başarıdan ötürü Hewlett Packard tarafından “ Yılın Çözüm İş Ortağı” seçilen Labirent Türkiye’de Kinetix Dealer olarak 3D Studio MAX satışında pazarın lideridir. Bunun yanısıra dünyanın en yaygın 3 boyutlu NURBS modelleme yazılımlarından Rhinoceros yazılımıın Türkiye Yetkili Satıcısı'dır. Labirent, Aralık 1996 tarihinde başlamış olduğu 3D Studio MAX eğitimlerini kendi bünyesindeki sınıfında başarıyla sürdürmektedir. Labirent ilk Türkçe 3D Studio MAX kitabını hazırlayarak, 3 boyutlu grafik animasyon alanındaki ilk özgün içerikli kaynağı Türkiye pazarına kazandırmıştır.